Басист і найдовше діючий учасник NAPALM DEATH SHANE EMBURY відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям, зізнавшись, що тричі переживав панкреатит.
В ефірі шоу «The False Face» Пола Макнамі EMBURY сказав: «У мене був так званий панкреатит. Він траплявся зі мною тричі на різних етапах життя, і тричі мене госпіталізували». Піонер грайндкору пов'язав хворобу безпосередньо з алкоголем. «Я заробив панкреатит через випивку. Не хочеться думати, що ти, як то кажуть, алкоголік».
EMBURY, який приєднався до NAPALM DEATH 1987 року й відтоді є кістяком гурту, описав, як виснажливі гастролі сприяли його занепаду. «Я гастролював із чотирма-п'ятьма гуртами, просто тиснув, тиснув, тиснув. І думаю, іноді ти просто вигораєш», — сказав він. Це змусило його залишити тур MELVINS уже за три тижні.
Відтоді басист звернувся по допомогу, уперше відвідавши зустрічі Анонімних Алкоголіків, і несподівано впізнав себе у цьому досвіді. «Я впізнаю себе на цих сторінках», — сказав він про літературу АА.
Найважливіше — EMBURY каже, що нині почувається значно краще. «Зараз я у набагато кращому стані, ніж торік цієї пори, це точно — ментально, фізично, у всьому».
Як один з архітекторів грайндкору, EMBURY провів у серці екстремального металу майже чотири десятиліття; дебют NAPALM DEATH «Scum» (1987) допоміг визначити цілий жанр. Окрім головного гурту, музикант встигає грати у BRUJERIA, LOCK UP і VENOMOUS CONCEPT, а під час пандемії випустив сольний альбом «Bridge To Resolution». Його відвертість щодо залежності та одужання додає щирий голос до металевої спільноти, яка дедалі охочіше говорить про здоров'я й тверезість музикантів.